Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Mając na względzie pozytywne efekty Programu Youngster, w tym zwłaszcza wyniki uczniów osiągane na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego, Zarząd Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zdecydował o rozszerzeniu realizacji Programu Youngster o kolejne gminy wiejskie i miejsko – wiejskie, w ramach tzw. formuły Youngster Plus. Począwszy od roku szkolnego 2011/2012 w ramach tej formuły będzie możliwość właczenia do Programu minimum 20 nowych  gimnazjów. Do udziału w Programie będzie mogła zgłosić się każda gmina wiejska i miejsko – wiejska, a o kwalifikacji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.