Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 

 

 

 

 

Wspomnienia z wycieczki:

„No cóż, nie ma się co oszukiwać- wycieczki w mniej licznym gronie są zawsze wygodniejsze i lepsze. Tak też było i tym razem, wspaniała wyprawa do Warszawy, nas piątka i Pani. Najbardziej podobała mi się podróż w obie strony pociągiem oraz spektakl "Romeo i Julia" w teatrze Buffo. Coś wspaniałego, piękna muzyka, świetni aktorzy... Bardzo fajnie zorganizowano nam zwiedzanie najciekawszych miejsc, pomimo upału daliśmy radę i wraz z panią przewodniczką obejrzeliśmy kilka zakątków Warszawy. Poznaliśmy nowe koleżanki, z którymi staramy się nadal utrzymywać kontakt. Wycieczka ta okazała się być moją najwspanialszą w historii edukacji. Pierwsza i pewnie ostatnia tak wystrzałowa. No.. chyba, że uda się jeszcze raz zorganizować coś w tym samym gronie, z tym samym opiekunem... :) Dziękuje wszystkim!”  Bogdan

Bogdan wraz z grupą uczniów ze swojej szkoły z Ludwikowic Kłodzkich oraz Gimnazjum w Kłodzku przyjechał do Warszawy na wycieczkę, która była nagrodą naszej Fundacji za doskonałe przygotowanie projektów w konkursie „Teenagers in Action”. Wycieczka, w trakcie której młodzież zwiedziała miasto, poznawała jego historię i kulturę trwała dwa dni (6-7.06.2011). 


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!