Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 

 

 

 

 

Wspomnienia z wycieczki:

„No cóż, nie ma się co oszukiwać- wycieczki w mniej licznym gronie są zawsze wygodniejsze i lepsze. Tak też było i tym razem, wspaniała wyprawa do Warszawy, nas piątka i Pani. Najbardziej podobała mi się podróż w obie strony pociągiem oraz spektakl "Romeo i Julia" w teatrze Buffo. Coś wspaniałego, piękna muzyka, świetni aktorzy... Bardzo fajnie zorganizowano nam zwiedzanie najciekawszych miejsc, pomimo upału daliśmy radę i wraz z panią przewodniczką obejrzeliśmy kilka zakątków Warszawy. Poznaliśmy nowe koleżanki, z którymi staramy się nadal utrzymywać kontakt. Wycieczka ta okazała się być moją najwspanialszą w historii edukacji. Pierwsza i pewnie ostatnia tak wystrzałowa. No.. chyba, że uda się jeszcze raz zorganizować coś w tym samym gronie, z tym samym opiekunem... :) Dziękuje wszystkim!”  Bogdan

Bogdan wraz z grupą uczniów ze swojej szkoły z Ludwikowic Kłodzkich oraz Gimnazjum w Kłodzku przyjechał do Warszawy na wycieczkę, która była nagrodą naszej Fundacji za doskonałe przygotowanie projektów w konkursie „Teenagers in Action”. Wycieczka, w trakcie której młodzież zwiedziała miasto, poznawała jego historię i kulturę trwała dwa dni (6-7.06.2011). 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.