Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 

W dniach 18-20 sierpnia br. odbyło się V Ogólnopolskie Spotkanie Metodyczne dla Nauczycieli Programu Youngster w Jachrance k. Serocka.

Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość doskonalenia metod i technik prowadzenia zajęć z języka angielskiego pod okiem trenerów, by prowadzone przez nich lekcje były ciekawe i efektywne. Na lekcji pokazowej nauczyciele sami wcielili się w uczniów, by lepiej poznać sposoby radzenia sobie z różnymi typami wychowanków i angażowania ich w zajęcia. Dodatkowo dla nowych nauczycieli odbyły się warsztaty z platformy e-Youngster. W czasie szkolenia był też czas na integrację i rozmowy towarzyskie. Podczas uroczystej kolacji wręczone zostały nagrody w konkursie na najlepszego nauczyciela. Kolejne spotkanie już za rok. 

Relacje ze spotkania można obejrzeć w Galerii.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.