Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 

W dniach 18-20 sierpnia br. odbyło się V Ogólnopolskie Spotkanie Metodyczne dla Nauczycieli Programu Youngster w Jachrance k. Serocka.

Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość doskonalenia metod i technik prowadzenia zajęć z języka angielskiego pod okiem trenerów, by prowadzone przez nich lekcje były ciekawe i efektywne. Na lekcji pokazowej nauczyciele sami wcielili się w uczniów, by lepiej poznać sposoby radzenia sobie z różnymi typami wychowanków i angażowania ich w zajęcia. Dodatkowo dla nowych nauczycieli odbyły się warsztaty z platformy e-Youngster. W czasie szkolenia był też czas na integrację i rozmowy towarzyskie. Podczas uroczystej kolacji wręczone zostały nagrody w konkursie na najlepszego nauczyciela. Kolejne spotkanie już za rok. 

Relacje ze spotkania można obejrzeć w Galerii.


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!