Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 

 

Miło nam poinformować, że firma Hamelin została partnerem programu Youngster.

Firma Hamelin to największe w Polsce przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowe w branży artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Jedną z misji spółki jest dostarczanie wysokiej jakości produktów galanterii papierniczej na potrzeby rynku szkolnego. Flagową marką firmy jest Oxford, od lat cieszący się uznaniem w Polsce, jak i w całej Europie. Oxford to innowacyjna marka galanterii papierniczej "szyta na miarę" potrzeb rynku szkolnego i biurowego. Dzięki szerokiej gamie innowacyjnych produktów oraz wysokiej jakości ich wykonania Oxford jest wiodącą europejską marką notebooków i notatników.

Firma Hamelin przekazała nauczycielom prowadzącym zajęcia w ramach programu Youngster „wyprawki” (teczka i skoroszyt marki Oxford), które zostały przekazane podczas corocznego spotkania metodycznego, które odbyło się w dniach 18-20 sierpnia br. w Jachrance. Na początku września Firma przekaże także „wyprawki” dla uczniów uczestniczących w programie Youngster.  


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.