Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Wydawnictwo Macmillan i Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłaszają kolejną edycję konkursu projektów klasowych pt. "Teenagers in Action".
Celem konkursu jest uwrażliwienie uczniów na potrzeby społeczności lokalnej i podjęcie przez nich działań, które będą odpowiedzią na zauważony problem, potrzebę, etc.
Raport - relację ze zrealizowanych działań (wyłącznie w języku angielskim) uczniowie przesyłają do oceny przez Komisję Konkursową, złożoną z przedstawicieli Funduszu i Wydawnictwa Macmillan.

Pragniemy podkreślić, że ocenie podlega cały projekt, a nie tylko relacja z jego wykonania.

Nowością konkursu  - edycji  roku szkolnego 2011/12 jest możliwość zaprezentowania przez uczniów swojego projektu na facebooku i poddanie go ocenie pozostałych internautów.
Projekt, który otrzyma najwięcej głosów uzyska status "Laureata Publiczności".

Nagrodą dla uczniów, których projekty uzyskały status laureata jest, podobnie jak w roku ubiegłym, dwudniowa wycieczka do Warszawy  finansowana w całości przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.Na prace - raporty i relacje z przeprowadzonych działań oczekujemy do 15 marca 2012 roku.


 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.