Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Wydawnictwo Macmillan i Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłaszają kolejną edycję konkursu projektów klasowych pt. "Teenagers in Action".
Celem konkursu jest uwrażliwienie uczniów na potrzeby społeczności lokalnej i podjęcie przez nich działań, które będą odpowiedzią na zauważony problem, potrzebę, etc.
Raport - relację ze zrealizowanych działań (wyłącznie w języku angielskim) uczniowie przesyłają do oceny przez Komisję Konkursową, złożoną z przedstawicieli Funduszu i Wydawnictwa Macmillan.

Pragniemy podkreślić, że ocenie podlega cały projekt, a nie tylko relacja z jego wykonania.

Nowością konkursu  - edycji  roku szkolnego 2011/12 jest możliwość zaprezentowania przez uczniów swojego projektu na facebooku i poddanie go ocenie pozostałych internautów.
Projekt, który otrzyma najwięcej głosów uzyska status "Laureata Publiczności".

Nagrodą dla uczniów, których projekty uzyskały status laureata jest, podobnie jak w roku ubiegłym, dwudniowa wycieczka do Warszawy  finansowana w całości przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.Na prace - raporty i relacje z przeprowadzonych działań oczekujemy do 15 marca 2012 roku.


 


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!