Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Uczniowie gimnazjum w Bożympolu Wielkim nagrali teledysk

Uczniowie jednego z gimnazjów uczestniczących w programie Youngster stworzyli PROJEKT LIPDUB. 10 maja br. odbył się premierowy pokaz teledysku, w którego realizację zaangażowało się 110 gimnazjalistów oraz wszyscy nauczyciele.

Filmik został zaprezentowany podczas imprezy, która odbyła się pod nazwą „Złote Zezy 2012”. W trakcie wydarzenia wręczano statuetki, dziękując za wysiłek włożony w przedsięwzięcie. Cała impreza przygotowana została przez uczniów programu Youngster, ich rówieśników z klas trzecich oraz nauczyciela języka angielskiego – pana Macieja Białoszewskiego. W wydarzeniu uczestniczyli między innymi przedstawiciele władz gminy i powiatu, rada rodziców oraz rodzice uczniów gimnazjum w Bożympolu Wielkim. 

Teledysk, który powstał w ramach projektu MEN, jest przykładem na to, że współpraca przynosi wspaniałe efekty. Zapraszamy do obejrzenia teledysku oraz zdjęć z wręczenia „Złotych Zezów 2012”.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.