Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Uczniowie gimnazjum w Bożympolu Wielkim nagrali teledysk

Uczniowie jednego z gimnazjów uczestniczących w programie Youngster stworzyli PROJEKT LIPDUB. 10 maja br. odbył się premierowy pokaz teledysku, w którego realizację zaangażowało się 110 gimnazjalistów oraz wszyscy nauczyciele.

Filmik został zaprezentowany podczas imprezy, która odbyła się pod nazwą „Złote Zezy 2012”. W trakcie wydarzenia wręczano statuetki, dziękując za wysiłek włożony w przedsięwzięcie. Cała impreza przygotowana została przez uczniów programu Youngster, ich rówieśników z klas trzecich oraz nauczyciela języka angielskiego – pana Macieja Białoszewskiego. W wydarzeniu uczestniczyli między innymi przedstawiciele władz gminy i powiatu, rada rodziców oraz rodzice uczniów gimnazjum w Bożympolu Wielkim. 

Teledysk, który powstał w ramach projektu MEN, jest przykładem na to, że współpraca przynosi wspaniałe efekty. Zapraszamy do obejrzenia teledysku oraz zdjęć z wręczenia „Złotych Zezów 2012”.


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!