Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Nowy rok szkolny, kolejne lekcje języka angielskiego

Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/13, a wraz z nim do szkół powracają darmowe lekcje języka angielskiego. Skorzysta z nich ok. 3500 gimnazjalistów, którzy wykazali się chęcią poprawy swoich umiejętności językowych.

Przez najbliższe dwa semestry uczniowie ze 161 gimnazjów (razem 111 gmin) będą mogli uczęszczać na dodatkowe zajęcia dydaktyczne, które poprowadzi wykwalifikowana kadra nauczycielska, w sumie 194 anglistów.   

Gdy uczniowie cieszyli się wakacjami, nauczyciele Programu Youngster wzięli udział w warsztatach metodycznych, zorganizowanych przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, w dniach 20-22 sierpnia br. w Jachrance, pod hasłem  „Teacher Developement Seminar 2012/13”. Szkolenie było okazją do przekazania innowacyjnych metod dydaktycznych.

Cieszymy się, że w tym roku do Youngstera dołączyło 41 szkół! Mamy nadzieję, że ubiegłoroczni Youngsterowicze nie zapomnieli na wakacjach o języku angielskim :)

Wszystkim podopiecznym życzymy samych sukcesów!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.