Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

W dniach 10 - 14 września, zgodnie z harmonogramem, będzie można przeprowadzić dodatkowy test placement dla gimnazjalistów, którzy w tym roku szkolnym dołączyli do programu Youngster. Wrześniowy test mogą również napisać uczniowie, którzy z różnych powodów nie mieli takiej możliwości w czerwcu br. 

Prosimy o zgłaszanie się, jeżeli uczniowie nie mają jeszcze loginów i haseł do platformy e-learningowej. W tym celu należy przesłać na adres youngster@efrwp.com.pl wypełniony formularz w formacie Excel. Zgłoszenia nadesłane w innych formatach (Word, Pdf, itp.) nie będą honorowane. 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.