Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Wyjątkowe nagrody w konkursie na najlepszego ucznia i wiodącego nauczyciela

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłosił zasady konkursu na najlepszego ucznia i wiodącego nauczyciela, które będą obowiązywały  w bieżącym roku szkolnym (do 15 czerwca 2013 r.). Konkurs ma na celu wyróżnienie najbardziej zaangażowanych uczestników Programu „Youngster”.

W tym roku Fundacja przygotowała dla laureatów konkursu wyjątkowe nagrody. 25 najlepszych uczniów  wyjedzie na obóz językowy do Wielkiej Brytanii (w tym 15 uczniów, którzy osiągną największy przyrost umiejętności językowych oraz 10 uczniów, którzy najlepiej napiszą ostatni z testów „Progress”). Nie zabraknie również, jak corocznie, nagród rzeczowych w postaci odtwarzaczy MP3 lub MP4.

Dodatkowo 4 najbardziej zaangażowanych nauczycieli wyjedzie na warsztaty metodyczne, które odbędą się również w… Wielkiej Brytanii.

Konkurs jest organizowany we wszystkich gimnazjach wiejskich i miejsko-wiejskich, które uczestniczą w Programie „Youngster” w roku szkolnym 2012/2013. Jego realizacja przebiega w dwóch odrębnych kategoriach (I kategoria – uczeń, II kategoria – nauczyciel).    

Życzymy samych sukcesów, nagrody czekają! :)


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!