Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

 „Youngster” wyróżniony!

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Wydawnictwo „Macmillan Education” – partner Fundacji – zostali docenieni w XVI edycji Raportu „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” tygodnika „Gazeta Finansowa”. Wyróżnienie za program „Youngster” odebrał prezes EFRWP, Marek Zagórski, podczas gali, która miała miejsce 14 lutego br. w Warszawie. 

"Youngster" ruszył w 2007 roku. Jego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży z terenów wiejskich poprzez naukę języka angielskiego. W ramach programu uczniowie trzecich klas gimnazjów (położonych na terenach wiejskich) uczestniczą w dobrowolnych zajęciach, stanowiących uzupełnienie i rozszerzenie programu nauczania tego języka.

Raport „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” tygodnika „Gazeta Finansowa” publikowany jest co kwartał i w całości dotyczy obszaru CSR. Wyróżnienia przyznawane są za projekty, których celem jest wsparcie rozwoju ważnych społecznie obszarów.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.