Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

"Teenagers in action" na Facebooku
 
Na Facebooku jest już dostępna specjalna aplikacja, dzięki której „Youngsterowicze” mogą zamieszczać projekty zrealizowane w ramach konkursu „Teenagers in action”, a internauci oddawać głosy, wybierając laureata publiczności.

Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://www.facebook.com/youngsterpl/app_215683838520446
 
Jeśli chcecie poddać swoje projekty ocenie publiczności należy:
• polubić stronę programu „Youngster” na Facebooku :),
• umieścić w serwisie pracę konkursową  do 30 marca 2013 r. (aplikacja znajduje się w zakładce TEENAGERS IN ACTION. Wgrywane prace mogą mieć następujące formy:
- pliki zdjęciowe w formatach: jpg, jpeg, png, gif i bmp
- link do filmu, który najpierw został wgrany do programu You Tube
- link do prezentacji w programie PowerPoint wgranej do programu Slideshare
- inne formaty nie będą obsługiwane),
• popisać swoją pracę oraz zamieścić jej krótkie streszczenie (w języku angielskim).

Wszelkie materiały związane z konkursem mogą  być wgrane przez osoby posiadające profil na Facebooku. Przed upublicznieniem będą akceptowane przez moderatora. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu, materiały  zamieszczone na Facebooku muszą być takie same, jak wersja przesłana do Wydawnictwa Macmillan.
 
Głosowanie publiczności rozpocznie się 2 kwietnia 2013 r. (od godz. 00:01) i potrwa do 15 kwietnia 2013 r. (do godz. 23:59). Każdy internauta będzie mógł oddać jeden głos dziennie.
 
W przypadku wszelkich pytań, w tym problemów technicznych związanych z aplikacją, prosimy o kontakt mailowy –  facebook@youngster.pl.


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!