Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

W gimnazjum im. Rodu Chodkiewiczów w Gródku, w ramach obchodów Święta Gimnazjum, odbyła się debata pt. „Czy warto uczyć się języków obcych”.  
 
Uczestnicy spotkania – przedstawiciele lokalnych władz, nauczyciele, uczniowie i rodzice – debatowali wspólnie nad tym, czy języki obce przydają się w życiu, czy warto się ich uczyć – a jeśli tak, to dlaczego? Swój głos mieli również uczniowie uczęszczający na zajęcia w ramach programu Youngster. Opowiadali o tym, co daje im program oraz w jaki sposób uczą się języka angielskiego.

Na koniec organizatorzy przeprowadzili głosowanie. Zdecydowana większość stwierdziła, że języków obcych warto się uczyć! :)

 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.