Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Lista szkół zakwalifikowanych do VI edycji programu Youngster

EFRWP odnotował rekordową liczbą zgłoszeń do VI edycji programu Youngster. Udział w edycji realizowanej w roku szkolnym 2013/14, zadeklarowało blisko 90 nowych gmin (stąd drobne opóźnienia w ogłoszeniu wyników).

Lista zakwalifikowanych szkół

W roku szkolnym 2013/14 naukę rozpocznie blisko 2 tys. nowych uczniów z 63 gmin (88 gimnazjów)! Jest to możliwe dzięki zwiększeniu puli środków na realizację najbliższej edycji programu.

Przy kwalifikacji zostały uwzględnione deklaracje wszystkich gmin, które przysłały kompletne zgłoszenie, czyli: deklarację udziału w programie podpisaną przez osoby upoważnione oraz informację o nauczycielu, oraz zrobiły to w wyznaczonym terminie (data stempla pocztowego).

W przypadku gmin wiejsko-miejskich zakwalifikowane zostały szkoły z miast do 5 tys. mieszkańców. W kilku przypadkach EFRWP musiał ograniczyć liczbę gimnazjów z jednej gminy do maksymalnie pięciu szkół (placówek).


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.