Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych!

EFRWP ogłosił nabór do nowego projektu - „JAZZmania w stodole”, w którym uzdolniona muzycznie młodzież z terenów wiejskich będzie miała szansę sprawdzić swoje umiejętności i poznać sławy muzyki jazz.

Warsztaty muzyczne „JAZZmania w stodole” to projekt skierowany do młodzieży z terenów wiejskich:

- uzdolnionej muzycznie,
 
- zainteresowanej rozwijaniem swoich umiejętności gry na instrumentach i poszerzeniem swoich horyzontów z zakresu muzyki jazzowej i rozrywkowej.

W warsztatach może wziąć udział młodzież z terenów wiejskich z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego, w wieku od 16 do 24 lat.

Aby zgłosić się do udziału w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać jego skan na adres: jazzmania@efrwp.com.pl wraz z max. 2 nagraniami w formacie MP3, prezentującymi umiejętności muzyczne kandydata.

Rekrutacja trwa do 30 czerwca br.

Przekaż informację także swoim znajomym - niech wykorzystają swoją szansę!

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wyłoni łącznie 25 uczestników w sześciu grupach: perkusja, gitara basowa/kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte, gitara, wokal. Warsztaty odbędą się w dniach 27-30 sierpnia br. w Kamionce k/Nidzicy i będą prowadzone przez profesjonalnych muzyków. Wśród nich znajdą się:

- Sylwester Ostrowski, Piotr Wojtasik (klasa dęta),
- Fraancesco Bruno (klasa gitary),
- Angelina Anozie (klasa wokalu),
- Reggie Moore (klasa piana i klawiszy),
- Essiet Okon Essiet (klasa basu),
- Newman Taylor Baker (klasa perkusji).


Projekt zakończy się wspólnym koncertem uczestników i prowadzących warsztaty (30.08.2013), otwartym dla publiczności.

Warsztaty są częścią projektu Jazzmania z Nordeą. Parterami warsztatów są: Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa, Nordea Bank Polski S.A. oraz Firma Yamaha.

 

   Więcej informacji o warsztatach i możliwości przystąpienia do projektu „JAZZmania w stodole”  znajduje się na stronie internetowej www.efrwp.pl w zakładce Warsztaty muzyczne.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.