Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Anglojęzyczny folk w Bożympolu Wielkim

Uczniowie Zespołu Szkół w Bożympolu Wielkim doskonalili swoje umiejętności językowe w nietradycyjnej formie - mieli okazję uczestniczyć w anglojęzycznym koncercie „Youngster on the road”, który odbył się w ramach programu Youngster.

Troje angielskich artystów Dominic John Sebastian, Peter J. Birch oraz Pete Truehell zagrało piosenki w nurcie folk-rock'a, country folku oraz muzyki akustycznej. Nie zabrakło oczywiście świetnej zabawy i wspólnego śpiewania. Artyści opowiadali również o własnych doświadczeniach, podróżach po Europie oraz historii i kulturze muzyki, w szczególności o „muzyce drogi” charakterystycznej dla USA. A wszystko… w języku angielskim :)

Zdjęcia z koncertu na stronie szkoły: http://gimbozepole.eu/galleries.php?album_id=202


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.