Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Anglojęzyczny folk w Bożympolu Wielkim

Uczniowie Zespołu Szkół w Bożympolu Wielkim doskonalili swoje umiejętności językowe w nietradycyjnej formie - mieli okazję uczestniczyć w anglojęzycznym koncercie „Youngster on the road”, który odbył się w ramach programu Youngster.

Troje angielskich artystów Dominic John Sebastian, Peter J. Birch oraz Pete Truehell zagrało piosenki w nurcie folk-rock'a, country folku oraz muzyki akustycznej. Nie zabrakło oczywiście świetnej zabawy i wspólnego śpiewania. Artyści opowiadali również o własnych doświadczeniach, podróżach po Europie oraz historii i kulturze muzyki, w szczególności o „muzyce drogi” charakterystycznej dla USA. A wszystko… w języku angielskim :)

Zdjęcia z koncertu na stronie szkoły: http://gimbozepole.eu/galleries.php?album_id=202


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!