Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

V Festiwal Piosenki Angielskiej

W gimnazjum w Karolewie odbył się kolejny Festiwal Piosenki Angielskiej. Podczas wydarzenia swoje zdolności muzyczne prezentowali uczniowie sześciu  szkół.

W jury konkursowym zasiedli muzycy, sponsorzy festiwalu oraz nauczyciele języka angielskiego, którzy oceniali wykonanie, walory wokalne uczestników, dobór repertuaru, stopień trudności wykonywanego utworu oraz oczywiście poprawność językową.

Laureaci w kategorii solistów:
•    I miejsce i wyróżnienie za poprawność językową wykonywanego utworu: Janusz Nosek z Publicznego Gimnazjum w Warpunach
•    II miejsce: Alicja Krzywicka z Gimnazjum Gminnego w Karolewie
•    III miejsce: Małgorzata Koziatek z Zespołu Szkół w Drogoszach
•    wyróżnienie specjalne: Dominika Siwek z Gimnazjum Gminnego w Karolewie

Laureaci w kategorii duetów:
•    I miejsce: uczennice z Zespołu Szkół w Barcianach

Organizatorem konkursu muzycznego był nauczyciel języka angielskiego Dariusz Raczuk, prowadzący zajęcia w ramach programu Youngster. Dziękujemy za zaangażowanie ! :)


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!