Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich


Wyniki konkursu na wiodącego nauczyciela

Corocznie we wszystkich gimnazjach uczestniczących w programie Youngster organizowany jest konkurs na najlepszego ucznia i wiodącego nauczyciela. Jego celem jest wzmocnienie motywacji oraz zwiększenie zaangażowania uczniów i nauczycieli, w tym m.in. zachowania wysokiej frekwencji na zajęciach pozalekcyjnych oraz stosowanie nowoczesnych i autorskich metod nauczania języka angielskiego. W założeniu ma to służyć poprawie wyników osiąganych przez uczniów w trakcie trwania programu.

Miło nam poinformować, że znamy już laureatów konkursu na wiodącego nauczyciela. W tegorocznej edycji konkursu nauczyciele byli oceniani w dwóch kategoriach:
•    średniego, największego przyrostu punktów w przeliczeniu na jednego ucznia, który został osiągnięty pomiędzy rozpoczęciem i zakończeniem zajęć,
•    najwyższej średniej liczby punktów w przeliczeniu na jednego ucznia, uzyskanej przez uczniów na ostatnim sprawdzianie.


Laureatami konkursu w kategorii na najwyższą średnią uczniów  zostali:

Imię i nazwisko

Szkoła

1.    Aneta Ryniec

Świecie nad Osą

2.    Anna Kozera

Drawsko Pomorskie

3.    Marek Pasławski

Łubowo

4.    Joanna Puścizna

Sękowa

5.    Mirosław Szeligowski

Borne Sulinowo

 
 
Laureatami konkursu w kategorii największego przyrostu punktów  zostali:
 

Imię i nazwisko

Szkoła

1.  Marek Pasławski

Łubowo

2.    Katarzyna Kasprzyk

Szewna

3.    Bartłomiej Wiesner

Kołbiel

4.    Irmina Barszcz

Makowiec

5.    Mariusz Patla

Klikluszowa

 
 
Po dwóch laureatów w każdej kategorii z najlepszymi wynikami – Pani Aneta Ryniec z Świecia nad Osą, Pani Anna Kozera z Drawska Pomorskiego, Pan Marek Pasławski z Łubowa oraz Pani Katarzyna Kasprzyk z Szewnej w dniach  29 lipca – 9 sierpnia br. pojedzie w nagrodę na warsztaty metodyczne do Oxfordu, które w całości finansuje Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Dla pozostałych laureatów przewidziano nagrody niespodzianki, które zostaną wręczone podczas corocznego szkolenia w Jachrance.

Serdecznie gratulujemy!

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.