Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci „Teenagres in Action” w Warszawie

W ramach konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action”, laureaci z gimnazjów w Książkach, Bodzechowie, Mścicach oraz Szewnie odwiedzili Warszawę.

Jako pierwsi w terminie 6–7 czerwca br. do stolicy przyjechali uczniowie z Bodzechowa i Książek. Tydzień później w dniach 13-14 czerwca, Warszawę odwiedzili uczniowie Mścic i Szewna. Zorganizowana przez Fundusz wycieczka była oczywiście pełna atrakcji :)

Stolica przywitała laureatów piękną pogodą! Dzięki temu w promieniach słońca uczniowie wraz z nauczycielami zwiedzili m. in. starówkę ze słynną Syrenką, Plac Zamkowy wraz z Kolumną Zygmunta, Barbakan z pomnikiem Małego Powstańca oraz wybrali się na przejażdżkę kultową nysą po ulicach warszawskiej Pragi. Odwiedzili także Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. Wieczorami również nie zabrakło wrażeń… tym razem artystycznych. Nasi goście obejrzeli musicale w znanych teatrach – Buffo oraz Roma.

 

   

 

 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.