Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci konkursu na wiodącego nauczyciela odbędą warsztaty w The Oxford English Centre

Przez najbliższe dwa tygodnie, od 29 lipca do 9 sierpnia, laureaci konkursu na wiodącego nauczyciela programu Youngster, będą uczestniczyć w warsztatach metodycznych z języka angielskiego. Odbędą się one w jednej z najlepszych brytyjski szkół – The Oxford English Centre. Zwycięzców konkursu na najlepszego ucznia poznamy wkrótce.


Podczas dwutygodniowych warsztatów w Londynie, nauczyciele będą doskonalić swoje umiejętności z prowadzenia konwersacji, planowania lekcji oraz przygotowania uczniów do egzaminów językowych. Dodatkowo poznają efektywne metody wykorzystania gier, quizów oraz zabaw edukacyjnych w nauce języka angielskiego.


Konkurs na najlepszego ucznia i wiodącego nauczyciela jest przeprowadzany podczas każdej edycji Youngstera. Jego celem jest nagrodzenie uczestników, którzy szczególnie zaangażowali się w realizację programu  – zachowali wysoką frekwencję i aktywie uczestniczyli w zajęciach lub w przypadku prowadzących, wykazali się kreatywnością w prowadzeniu lekcji. Taki rodzaj dodatkowej motywacji ma także wpłynąć na poprawę wyników osiąganych przez gimnazjalistów podczas trwania programu. Na najbardziej aktywnych uczniów oraz nauczycieli, którzy stosują nowoczesne i autorskie sposoby nauczania podczas prowadzonych przez siebie zajęć, czekają warsztaty językowe w Londynie.

Lista laureatów:
Aneta Ryniec - Świecie nad Osą
Anna Kozera - Drawsko Pomorskie
Katarzyna Kasprzyk - Szewna
Marek Pasławski – Łubowo


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.