Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci konkursu na najlepszego ucznia roku szkolnego 2012/13 wyjadą na kurs językowy do Wielkiej Brytanii

Przez najbliższy tydzień, od 20 lipca do 28 sierpnia, 25 laureatów konkursu na najlepszego ucznia programu Youngster, będzie uczestniczyć w kursie językowym z języka angielskiego. Wyjątkową nagrodą przygotowaną przez organizatorów, specjalnie dla uczestników VI edycji było stypendium na opłacenie wyjazdu do Londynu. W trakcie wyjazdu, uczniowie będą mieli doskonałą okazję do poznania języka i kultury Wielkiej Brytanii. Podczas kursu zaplanowano aktywne zwiedzanie połączone z poznaniem brytyjskiej historii i kultury oraz praktyczną naukę języka angielskiego.

Podczas tygodniowego pobytu w Wielkiej Brytanii uczniowie zobaczą m. in.: Park Królewski, Opactwo Westminster, Gmach Parlamentu, Big Ben'a, Park Św. Jakuba, Pałac Buckingham, London Eye, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Brytyjskie, Oxford Street oraz wiele innych niezwykłych miejsc. Dodatkowo podczas zwiedzania będą prowadzone z laureatami ćwiczenia językowe oraz pokazowe lekcje języka angielskiego z native speakerami.

Konkurs na najlepszego ucznia jest przeprowadzany podczas każdej edycji Youngstera. Jego celem jest nagrodzenie uczestników, którzy szczególnie zaangażowali się w realizację programu – zachowali wysoką frekwencję i aktywie uczestniczyli w zajęciach. Taki rodzaj dodatkowej motywacji ma także wpłynąć na poprawę wyników osiąganych przez gimnazjalistów podczas trwania programu.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.