Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Progress „0”

W dniach 8-25 października 2013 r. uczniowie programu „Youngster przystępują do Testu Progress „0”. Nauczyciele za pośrednictwem platformy mogą rezerwować terminy testów - po zalogowaniu należy wybrać opcję „Zapisz się” w zakładce „Narzędzia”.

Pamiętajcie, że wyniki z testu Progress „0” zostaną wzięte pod uwagę w Konkursie na najlepszego ucznia! Na koniec roku szkolnego wyniki te pozwolą nam sprawdzić, jakie uczniowie zrobili postępy ;).

*Jednym z jego kryteriów jest m.in. największy przyrost punktów, policzony jako różnica pomiędzy sumą punktów uzyskanych na ostatnim teście sprawdzającym - Progress „2”, a sumą punktów uzyskaną przez ucznia na pierwszym teście sprawdzającym - Progress „0”.
 
Good luck on the test!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.