Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Progress „0”

W dniach 8-25 października 2013 r. uczniowie programu „Youngster przystępują do Testu Progress „0”. Nauczyciele za pośrednictwem platformy mogą rezerwować terminy testów - po zalogowaniu należy wybrać opcję „Zapisz się” w zakładce „Narzędzia”.

Pamiętajcie, że wyniki z testu Progress „0” zostaną wzięte pod uwagę w Konkursie na najlepszego ucznia! Na koniec roku szkolnego wyniki te pozwolą nam sprawdzić, jakie uczniowie zrobili postępy ;).

*Jednym z jego kryteriów jest m.in. największy przyrost punktów, policzony jako różnica pomiędzy sumą punktów uzyskanych na ostatnim teście sprawdzającym - Progress „2”, a sumą punktów uzyskaną przez ucznia na pierwszym teście sprawdzającym - Progress „0”.
 
Good luck on the test!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!