Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Happy Teacher’s Day

Dzień Edukacji Narodowej, znany powszechnie jako święto wszystkich nauczycieli, to doskonała okazja, aby podziękować im za trud włożony w pracę z uczniami, pasję z jaką prowadzą lekcje, zaangażowanie w sprawdzaniu klasówek i wieeelkie serce przy wstawianiu ocen ;). Wszystkim nauczycielom w imieniu Fundacji i naszych Youngsterowiczów życzymy dużo entuzjazmu i wytrwałości!

Dear Teachers, thank You for your patience, encouragement and support. Have a wonderful day!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!