Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Memories form London part II

W drugiej odsłonie cyklu „Memories form London” prezentujemy relację Natalii Stryjewskiej, która również uczestniczyła w obozie językowym w stolicy Wielkiej Brytanii. Pobyt w Londynie dodał Natalii przede wszystkim pewności siebie w komunikowaniu się w języku angielskim. Zapraszamy do dalszego odwiedzania naszej strony - kolejne wspomnienia laureatów konkursu na najlepszego ucznia roku szkolnego 2012/13 pojawią się już niebawem!


Wspomnienia Natalii Stryjewskiej z Gimnazjum w Dzierzgowie

„Nie obawiałam się wyjazdu. Wręcz przeciwnie. Bardzo się cieszyłam, ponieważ lubię poznawać obce miejsca i nowych ludzi. Podróżowanie jest moją pasją, w swoim życiu chcę wyjeżdżać za granicę i zwiedzać – nie tylko kraje europejskie.

Nie był to mój pierwszy kontakt z angielskim. Dodatkowo muszę przyznać, że porozumiewanie się w tym języku sprawia mi dużą przyjemność, a wyjazd nauczył mnie pewności siebie w komunikowaniu się z  innymi, obcojęzycznymi osobami.

W pamięci zapadło mi to, że ludzie w Anglii są bardzo gościnni i otwarci na cudzoziemców. Byłam także zafascynowana zróżnicowaniem kultur w tym kraju. Ten wyjazd na pewno na długo zapisze się w mojej pamięci i będę go bardzo miło wspominać.”

 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.