Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Memories form London part II

W drugiej odsłonie cyklu „Memories form London” prezentujemy relację Natalii Stryjewskiej, która również uczestniczyła w obozie językowym w stolicy Wielkiej Brytanii. Pobyt w Londynie dodał Natalii przede wszystkim pewności siebie w komunikowaniu się w języku angielskim. Zapraszamy do dalszego odwiedzania naszej strony - kolejne wspomnienia laureatów konkursu na najlepszego ucznia roku szkolnego 2012/13 pojawią się już niebawem!


Wspomnienia Natalii Stryjewskiej z Gimnazjum w Dzierzgowie

„Nie obawiałam się wyjazdu. Wręcz przeciwnie. Bardzo się cieszyłam, ponieważ lubię poznawać obce miejsca i nowych ludzi. Podróżowanie jest moją pasją, w swoim życiu chcę wyjeżdżać za granicę i zwiedzać – nie tylko kraje europejskie.

Nie był to mój pierwszy kontakt z angielskim. Dodatkowo muszę przyznać, że porozumiewanie się w tym języku sprawia mi dużą przyjemność, a wyjazd nauczył mnie pewności siebie w komunikowaniu się z  innymi, obcojęzycznymi osobami.

W pamięci zapadło mi to, że ludzie w Anglii są bardzo gościnni i otwarci na cudzoziemców. Byłam także zafascynowana zróżnicowaniem kultur w tym kraju. Ten wyjazd na pewno na długo zapisze się w mojej pamięci i będę go bardzo miło wspominać.”

 


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!