Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Memories form London part III

Nadeszła jesień, a wraz z nią mgliste i deszczowe poranki oraz krótsze dni. Sprawia to, że coraz częściej mamy ochotę wracać myślami do letnich i słonecznych wspomnień z wakacji…;) – Pomożemy Wam w tym! Zapraszamy do przeczytania kolejnej relacji jednej z uczestniczek wakacyjnego obozu językowego w Londynie – Karoliny Zalewskiej.

Wspomnienia Karoliny Zalewskiej z Gimnazjum w Białowieży

„Ostatni tydzień wakacji spędziłam w jednym z największych i najbardziej zaludnionych stolic Europy - Londynie. Miałam okazję odwiedzić to piękne miasto dzięki programowi Youngster. Widziałam wiele ciekawych zabytków i zwiedziłam kilka muzeów, m.in. The British Museum czy Natural History Museum.

Najbardziej obawiałam się chyba spotkania z rodziną. Oczywiście zupełnie niepotrzebnie. Państwo, u których mieszkałam byli bardzo sympatyczni i chętnie opowiadali o swoim życiu codziennym i pracy. Rozmowy po angielsku nie sprawiały mi problemów. Czasem nie znałam odpowiedniego słowa i musiałam tłumaczyć o co mi chodzi,  ale kontakt z „żywym językiem” wcale nie był straszny.   

Cały Londyn bardzo mi się podobał, jednak najlepiej wspominam przejazd na London Eye. Cudowna panorama miasta głęboko zapadła mi w pamięć. Podróżowanie zawsze sprawiało mi przyjemność. Chciałabym pojechać znów do Londynu, a nawet zostać tam na dłużej i może za kilka lat studiować.”


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.