Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Memories from London part IV

Z końcem października prezentujemy ostatnie wspomnienia z obozu językowego w Londynie. Tym razem zachęcamy do zapoznania się z relacją Iwony Żerańskiej – jednej z laureatek konkursu na najlepszego ucznia programu Youngster w roku szkolnym 2012/13.

Cieszymy się, że nagroda, którą był wyjazd do stolicy Wielkiej Brytanii, tak bardzo spodobała się finalistom konkursu minionej edycji  Youngstera. We wspomnieniach, które zostały do nas nadesłane, uczestnicy wyjazdu podkreślali, że obóz językowy był świetną okazją do wykorzystania języka angielskiego w praktyce oraz sprawdzenia swoich umiejętności. Była to dla nich także wielka przygoda i sposób na aktywne spędzenie wakacji.

Liczymy, że cykl wspomnień, który przygotowaliśmy dla Was wspólnie z ubiegłorocznymi laureatami, będzie zachętą do uczenia się słówek, wkuwania drugiej i trzeciej formy czasownika czy czytania tesktów ‘in English’ ;) . W tej edycji programu na najlepszych uczniów czeka również wyjątkowa nagroda!

Wspomnienia Iwony Żerańskiej z gimnazjum w Dzierzgowie

„Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, inne kultury oraz zwiedzać. Interesuje mnie w szczególności architektura innych miast. Był to mój pierwszy wyjazd za granicę, więc trochę się bałam. Zastanawiałam się, jak to będzie oraz czy będę potrafiła nawiązać kontakt z rodziną u której mieszkałam. Okazało się, że byli bardzo życzliwi, więc moje obawy były mylne.

Wyjazd był bardzo udany, cieszę się że mogłam tam być. Będę miło wspominać pobyt w Londynie, poznałam wielu fajnych ludzi, zobaczyłam wiele ciekawych miejsc. W pamięci zapadła mi sympatia rodziny u której byłam, ciepłe przyjęcie i opieka. Dziękuję za możliwość skorzystania z wyjazdu.”


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.