Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Studies in the U.S.A., why not?

Uniwersytet Yale, Harvard czy Stanford? Jeśli marzycie o  studiach na jednej z amerykańskich uczelni wyższych - już w najbliższą środę, 13 listopada br., będziecie mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego o  procesach rekrutacji czy stypendiach. A wszystko to podczas:


Wirtualnych Targów Edukacyjnych,
które będą trwać od  godz. 11:00 do 1:00 czasu polskiego.

 

Aby wziąć w nich udział należy się zarejestrować na stronie CollegeWeekLive i wybrać odpowiedni panel tematyczny lub dołączyć do webczatów, webinarów lub wideoczatów. A zatem będzie  to również szansa sprawdzenia swoich umiejętności językowych w rozmowie ze studentami ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji o Wirtualnych Targach Edukacyjnych znajduje się pod linkiem: http://polish.poland.usembassy.gov/students_day.html


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!