Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Studies in the U.S.A., why not?

Uniwersytet Yale, Harvard czy Stanford? Jeśli marzycie o  studiach na jednej z amerykańskich uczelni wyższych - już w najbliższą środę, 13 listopada br., będziecie mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego o  procesach rekrutacji czy stypendiach. A wszystko to podczas:


Wirtualnych Targów Edukacyjnych,
które będą trwać od  godz. 11:00 do 1:00 czasu polskiego.

 

Aby wziąć w nich udział należy się zarejestrować na stronie CollegeWeekLive i wybrać odpowiedni panel tematyczny lub dołączyć do webczatów, webinarów lub wideoczatów. A zatem będzie  to również szansa sprawdzenia swoich umiejętności językowych w rozmowie ze studentami ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji o Wirtualnych Targach Edukacyjnych znajduje się pod linkiem: http://polish.poland.usembassy.gov/students_day.html


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.