Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Zjazd uczniów Youngstera z gminy Starogard Gdański

Cooperation, teamwork, challenge and fun determination – pod takimi hasłami młodzież z czterech szkół uczestniczących w tegorocznej edycji Youngstera z gminy Starogard Gdański spotkała się, aby wspólnie bawić się językiem angielskim.  

Przez cały dzień gimnazjaliści z miejscowości Jabłowo, Sumin, Rywałd i Kokoszkowy, brali udział w konkurencjach związanych ze znajomością kultury krajów anglojęzycznych, słownictwa i gramatyki. Nie zabrakło również wyzwań sportowych, gdzie kluczem do zwycięstwa była dobra współpraca.

Jak poradzili sobie  „Youngstersi w akcji”?

– Spotkanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – było pełne pozytywnej energii, uśmiechu i zabawy. Youngstersi wykazali się wiedzą - pokazali, że umieją czytać ze zrozumieniem, znają słówka i fakty z kultury brytyjskiej. Śpiewanie anglojęzycznych piosenek wyszło im rewelacyjnie! – mówi Daniel Szczypior, nauczyciel języka angielskiego z Rywałdu. – Zjazd był także okazją do bliższego poznania się, rozmów i wymiany doświadczeń. Polecamy takie doświadczenie wszystkim grupom uczestniczącym w Youngsterze – dodaje.

Jeśli w Waszej szkole także odbywają się ciekawe spotkania lub przygotowujecie interesujące projekty w ramach zajęć Youngstera – czekamy na relacje!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku, które relacjonują zjazd „Youngstersi w akcji”.

 

   

   

     


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.