Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Youngsterowe „potyczki językowe”

Nauka języków obcych wymaga sporego zaangażowania, wykonywania ćwiczeń i wkuwania słówek… jednak gdy uczymy się w sposób niecodzienny i pobudzający wyobraźnię - może nam sprawić wiele radości! O tym, jak uczyć się angielskiego i dobrze się przy tym bawić, można dowiedzieć się oglądając filmik autorstwa Youngsterowców z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Bożympolu Wielkim pt.: „Tongue Twisters”.

Ciekawe, jak inni poradziliby sobie ze zdaniem „Peter Piper picked a peck of pickled peppers. If Peter picked a peck of pickled peppers, where’s the peck of pickled peppers” lub „If two witches were watching two watches, which witch would watch which watch?”

Mamy nadzieję, że filmik „Tongue Twisters” zachęci do wspólnej zabawy oraz do wymyślania nowych sposobów na zgłębianie tajników języka angielskiego. Jeśli szukacie inspiracji, zajrzyjcie koniecznie do zakładki Dobre Praktyki, gdzie znajdziecie ciekawe i niekonwencjonalne pomysły, które można wykorzystać podczas zajęć w ramach Youngstera. Czekamy na  więcej!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!