Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Teenagers in action – pochwal się swoją okolicą

Przypominamy o trwającym konkursieTeenagers in action, w ramach którego Youngsterowcy mogą pochwalić się niezwykłymi skarbami natury swojej okolicy. Wystarczy, wcielić się w rolę „przewodnika” i przygotować stronę internetową, profil na Facebooku lub blog w językach polskim oraz angielskim o najciekawszych miejscach przyrodniczych czy też rzadkich gatunkach roślin i zwierząt. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Elementem konkursu jest również  zaprezentowanie pracy przed mieszkańcami danej miejscowości, a także przesłanie do oceny relacji z przeprowadzonych działań (w formie prezentacji multimedialnej), zawierającej filmik z wypowiedziami wszystkich uczestników grupy projektowej.

Wszelkie wątpliwości rozwieje Regulamin konkursu - pobierz

 

Prace konkursowe należy przesyłać do 11 kwietnia 2014, na adres:

Dział Marketingu - Macmillan Polska

Al. Jerozolimskie 146A

Warszawa 02-305

z dopiskiem: „konkurs projektów YOUNGSTER"

Uwaga! Obowiązuje data wpłynięcia prac do Wydawnictwa Macmillan.

 

Uczniowie będą mogli również poddać swój projekt ocenie publiczności, zamieszczając go na specjalnie w tym celu przygotowanej aplikacji na Facebooku. Udział w konkursie publiczności jest dobrowolny.


Czekamy na Wasze zgłoszenia! :)


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!