Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Internauci wybrali laureata publiczności w konkursie Teenagers in Action

Przez 10 dni internauci mogli oddawać głosy, na najlepsze ich zdaniem prace gimnazjalistów w ramach konkursu Teenagers in Action. Najwięcej, bo aż 519 głosów zdobył projekt uczniów Zespołu Szkół w Zalewie za projekt Zalewo – Nymphs of Ewingi Lake.Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu, a zwycięzcom gratulujemy!

Obecnie trwają prace komisji konkursowej, złożonej z przedstawicieli Fundacji EFRWP oraz Wydawnictwa Macmillan, która do 15 maja wyłoni trzy najlepsze projekty. Nagrodą dla wszystkich zwycięskich grup jest dwudniowa wycieczka do Warszawy oraz drobne nagrody rzeczowe.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.