Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test „Progress II”

Od 12 do 23 maja br. na platformie e-learningowej youngster.edu.pl będzie dostępny test „Progress II”, który jest ostatnim testem sprawdzającym poziom wiedzy. Pozwoli on zmierzyć nam Wasze postępy!

Nauczyciele, już teraz mogą rezerwować na platformie terminy dla swoich grup, poprzez wybranie opcji „Zapisz się” w zakładce „Narzędzia”. Przypominamy, że wyniki uzyskane w testach pozwolą wyłonić nam laureatów w konkursie na „Najlepszego Ucznia programu Youngster”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

·         Piętnastu uczniów, którzy w tegorocznej edycji  programu Youngster osiągną największy przyrost wiedzy oraz dziesięciu uczniów, którzy zostaną laureatami w kategorii najlepszy wynik końcowy otrzyma stypendia na kurs językowy w Londynie. Podczas pełnego atrakcji kursu, będą mogli sprawdzić w praktyce swój angielski oraz odwiedzić kultowe miejsca stolicy Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłorocznego obozu językowego w Londynie,
który da Wam przedsmak atrakcji czekających na laureatów.

·         Natomiast dla max. 5 uczniów, z każdego gimnazjum biorącego udział w programie, którzy osiągnęli najwyższe przyrosty wiedzy przygotowaliśmy nagrody rzeczowe.

Listy uczniów – laureatów zostaną ogłoszone na stronie www.youngster.pl w terminie do 20 czerwca 2014 r. Więcej informacji o konkursie w Regulaminie.

Życzymy powodzenia na teście!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.