Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Lista laureatów konkursu „Teenagers in action”

Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli Fundacji EFRWP i Wydawnictwa Macmillan wyłoniła laureatów konkursu projektów klasowych „Teenagers in action” edycji 2013/2014. Oceniane były m.in. pomysł, sprawne zaplanowanie i przeprowadzenie działań, różnorodność podejmowanych inicjatyw, ciekawa i przystępna relacja oraz oczywiście spełnienie wszystkich wymogów określonych w regulaminie.

Spośród nadesłanych prac konkursowych, cztery projekty w sposób szczególny wyróżniły się wysokim poziomem merytorycznym i kreatywnością. Z tego powodu Komisja postanowiła nagrodzić, nie trzy, ale łącznie cztery projekty.

Laureatami konkursu zostali autorzy projektów:

·         „Cicha woda brzegi rwie”, Gimnazjum w Woli, gmina Miedźna (woj. śląskie),

·         „Horodło – kingdom of nature”, Gimnazjum w Horodle, gmina Horodło (woj. lubelskie),

·         „Natura w Dobrkowie”, Gimnazjum w Dobrkowie, gmina Pilzno (woj. podkarpackie),

·         „The natural heritage of Sępopol”, Gimnazjum w Sępopolu, gmina Sępopol (woj. warmińsko-mazurskie).

Piątego laureata, podczas internetowego głosowania na Facebooku, wybrała publiczność. Zostali nimi uczniowie z gimnazjum w Zalewie (gmina Zalewo, woj. warmińsko-mazurskie), którzy wykonali projekt pt. „Around Edwingi Lake”.

Pięć zwycięskich grup przyjedzie w nagrodę na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, które zostaną przesłane do gimnazjów przed zakończeniem roku szkolnego.


23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.

05 maja 2017

Test Progress II

Od dziś- 5 maja do 19 maja 2017 r. uczniowie mają czas na napisanie testu Progress II.