Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

God save the Queen!

Chcielibyście obchodzić swoje urodziny dwa razy w roku? Okazuje się, że taki przywilej przysługuje królowej Elżbiecie II! Mimo, że urodziła się 21 kwietnia 1926 roku, to oficjalne uroczystości odbywają się w pierwszą, drugą lub trzecią sobotę czerwca – gdy pogoda jest już zdecydowanie lepsza!

W tym roku, uroczystości państwowe z okazji 88. urodzin królowej zaplanowano na 14 czerwca. Punktem kulminacyjnym będzie uroczysta defilada z udziałem gwardii królewskiej.

Parada gwardii towarzyszy oficjalnym obchodom urodzin Królowej już od 1748 roku i nazywana jest „Trooping the colour”. W poprzednim roku swój sztandar zaprezentował Pierwszy Batalion Walijskiego Pułku Gwardii, którego honorowym pułkownikiem jest książę Karol, następca tronu.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.