Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

God save the Queen!

Chcielibyście obchodzić swoje urodziny dwa razy w roku? Okazuje się, że taki przywilej przysługuje królowej Elżbiecie II! Mimo, że urodziła się 21 kwietnia 1926 roku, to oficjalne uroczystości odbywają się w pierwszą, drugą lub trzecią sobotę czerwca – gdy pogoda jest już zdecydowanie lepsza!

W tym roku, uroczystości państwowe z okazji 88. urodzin królowej zaplanowano na 14 czerwca. Punktem kulminacyjnym będzie uroczysta defilada z udziałem gwardii królewskiej.

Parada gwardii towarzyszy oficjalnym obchodom urodzin Królowej już od 1748 roku i nazywana jest „Trooping the colour”. W poprzednim roku swój sztandar zaprezentował Pierwszy Batalion Walijskiego Pułku Gwardii, którego honorowym pułkownikiem jest książę Karol, następca tronu.


23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.

05 maja 2017

Test Progress II

Od dziś- 5 maja do 19 maja 2017 r. uczniowie mają czas na napisanie testu Progress II.