Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Laureaci TiA w Warszawie

Pamiętacie konkurs „Teenagers in Action”, w ramach którego mogliście zaprezentować walory swojej okolicy? Prowadziliście strony internetowe, profile na Facebook’u, tworzyliście prezentacje multimedialne promujące przyrodę miejsca, w którym mieszkacie i oczywiście szlifowaliście przy tym język angielski.  Laureaci tego konkursu odwiedzili w nagrodę Warszawę.

Tegoroczna wycieczka miała dwa turnusy. 4 i 5 czerwca gościliśmy uczniów z Dobrkowa, Sępopolu i Woli, a tydzień później, tj. 10 i 11 czerwca odwiedzili nas uczniowie z Zalewa i Horodła. Po spotkaniach powitalnych w biurze naszej Fundacji, obie grupy miały bardzo napięte grafiki! W programie znalazły się m.in. w Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, ZOO oraz obowiązkowo wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd można było podziwiać  widok na całe miasto.

Nie zabrakło również czasu na leniwy spacer  po Starym Mieście czy Łazienkach, spektakl w teatrze oraz zwiedzanie Warszawy nocą.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

  


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.