Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Summer is coming!

Zbliża się dzień, na który wszyscy długo czekaliśmy! Już w sobotę, 21 czerwca będziemy obchodzić Pierwszy Dzień Lata (Midsummer’s Day). Dla naszych Youngsterowców oznacza to również, że wakacje tuż tuż!

Warto dobrze się do nich przygotować i przypomnieć sobie kilka przydatnych słówek, szczególnie jeśli planujecie zagraniczne wyjazdy. Ciekawe czy pamiętacie jak zapytać o drogę, kupić bilet do muzeum czy zarezerwować hotel? Potrenujcie w parach różne dialogi i scenki in English – być może okaże się to pomocne podczas wakacyjnych wojaży… :)  

A tymczasem z okazji zbliżających się wakacji wszystkim nauczycielom oraz Youngsterowiczom życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i mnóstwa niezapomnianych przygód! Enjoy! ;)


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.