Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – London Eye

Chcielibyście zobaczyć Londyn z lotu ptaka? Z London Eye, największego na świecie koła widokowego, możecie oglądać panoramę miasta o promieniu 48 km! „Londyńskie Oko” powstało w 2000 roku, z okazji rozpoczęcia nowego  tysiąclecia – dlatego nazywane jest też Millennium Wheel (Koło Milenijne).

London Eye składa się z 32 kapsuł, a każda z nich może jednocześnie pomieścić 25 osób. Przejażdżka tym diabelskim młynem jest zarezerwowana dla osób nie bojących się dużych wysokości – kapsuły znajdują się 135 metrów nad ziemią!

W ubiegłym roku, Youngsterowcy, którzy pojechali na obóz do Londynu, mieli okazję zwiedzać go w ten właśnie sposób. Zobaczcie ich zdjęcia! Na tegorocznych laureatów konkursu na „Najlepszego Ucznia” również czeka mnóstwo atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii… może jedną z nich będzie oglądanie miasta właśnie z London Eye :)

 

 


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!