Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – London Eye

Chcielibyście zobaczyć Londyn z lotu ptaka? Z London Eye, największego na świecie koła widokowego, możecie oglądać panoramę miasta o promieniu 48 km! „Londyńskie Oko” powstało w 2000 roku, z okazji rozpoczęcia nowego  tysiąclecia – dlatego nazywane jest też Millennium Wheel (Koło Milenijne).

London Eye składa się z 32 kapsuł, a każda z nich może jednocześnie pomieścić 25 osób. Przejażdżka tym diabelskim młynem jest zarezerwowana dla osób nie bojących się dużych wysokości – kapsuły znajdują się 135 metrów nad ziemią!

W ubiegłym roku, Youngsterowcy, którzy pojechali na obóz do Londynu, mieli okazję zwiedzać go w ten właśnie sposób. Zobaczcie ich zdjęcia! Na tegorocznych laureatów konkursu na „Najlepszego Ucznia” również czeka mnóstwo atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii… może jedną z nich będzie oglądanie miasta właśnie z London Eye :)

 

 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.