Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – Tower Bridge

Tower Brigde to jedyny most zwodzony na Tamizie. Jego znakiem charakterystycznym są dwie bliźniacze wieże, zbudowane w stylu wiktoriańskim. Stalowo-kamienna konstrukcja waży ponad 2 tysiące ton, a podnosi się, by wpuścić statki wpływające do Londynu, zaledwie w 1,5 minuty!

Most oddano do użytku w 1894 roku, po 8 latach budowy. Teraz służy zarówno pieszym, jak i pojazdom do przedostania się na drugą stronę rzeki. Spacer górną kładką to świetna okazja, by podziwiać całe miasto oraz dolinę rzeki Tamizy.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.