Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – Trafalgar Square

Trafalgar Square to największy plac w Londynie, zlokalizowany w samym sercu miasta. Został wybudowany w XIX wieku, w miejscu… dawnych stajni królewskich! Na środku znajduje się wysoka na 56 metrów kolumna Nelsona, upamiętniająca admirała, który poległ w bitwie pod Trafalgarem.

Plac zdobią również fontanny oraz monumenty, np. posąg Jerzego IV, a w dzień i w nocy strzegą go  cztery potężne lwy odlane z brązu.

Trafalgar Square jest popularnym miejscem spotkań. Co roku, okresie Bożego Narodzenia, na placu stoi udekorowana choinka, a w Sylwestra tłumy Londyńczyków gromadzą się, by wspólnie świętować i oglądać fajerwerki.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.