Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – Trafalgar Square

Trafalgar Square to największy plac w Londynie, zlokalizowany w samym sercu miasta. Został wybudowany w XIX wieku, w miejscu… dawnych stajni królewskich! Na środku znajduje się wysoka na 56 metrów kolumna Nelsona, upamiętniająca admirała, który poległ w bitwie pod Trafalgarem.

Plac zdobią również fontanny oraz monumenty, np. posąg Jerzego IV, a w dzień i w nocy strzegą go  cztery potężne lwy odlane z brązu.

Trafalgar Square jest popularnym miejscem spotkań. Co roku, okresie Bożego Narodzenia, na placu stoi udekorowana choinka, a w Sylwestra tłumy Londyńczyków gromadzą się, by wspólnie świętować i oglądać fajerwerki.


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!