Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – Hyde Park

Hyde Park to jeden z kompleksu ośmiu Królewskich Parków w Londynie. Ogromną przestrzeń – prawie 160 ha – dzieli na dwie części jezioro Serpentine. Na terenie parku zachowały się oryginalne budowle, monumenty oraz fontanny,  zaprojektowane w latach 20. XIX wieku.

Kiedyś, obszar Hyde Parku był wykorzystywany do polowania, dziś – stał się miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych. Wystąpili tu znani światowi wykonawcy, tacy jak The Rolling Stones, The Queen, Bon Jovi czy Madonna.

Na terenie parku znajduje się Speaker’s Corner – tradycyjne miejsce debat i przemówień. Z tego powodu, Hyde Park jest potocznie uważany za forum swobodnego wygłaszania swojej opinii, o ile nie obraża ona królowej. 


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!