Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn na wakacje – Hyde Park

Hyde Park to jeden z kompleksu ośmiu Królewskich Parków w Londynie. Ogromną przestrzeń – prawie 160 ha – dzieli na dwie części jezioro Serpentine. Na terenie parku zachowały się oryginalne budowle, monumenty oraz fontanny,  zaprojektowane w latach 20. XIX wieku.

Kiedyś, obszar Hyde Parku był wykorzystywany do polowania, dziś – stał się miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych. Wystąpili tu znani światowi wykonawcy, tacy jak The Rolling Stones, The Queen, Bon Jovi czy Madonna.

Na terenie parku znajduje się Speaker’s Corner – tradycyjne miejsce debat i przemówień. Z tego powodu, Hyde Park jest potocznie uważany za forum swobodnego wygłaszania swojej opinii, o ile nie obraża ona królowej. 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.