Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Trzy intensywne dni szkolenia za nami – odliczamy dni do rozpoczęcia VIII edycji programu

Warsztaty przygotowujące do kolejnej edycji Youngstera za nami! W tegorocznym szkoleniu metodycznym, udział wzięła rekordowa liczba osób – prawie 330 nauczycieli, z czego blisko 90 to osoby debiutujące.

Grafik był bardzo napięty! Na pedagogów czekały zajęcia merytoryczne, wykłady, warsztaty kreatywne...  dzięki którym zapoznali się z metodami nauczania w ramach programu, nowoczesnymi technikami pracy z grupą oraz możliwościami wykorzystania najnowszych technologii on-line w kształceniu. Szkolenie było także świetną okazją do wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami – w  ramach tzw. „Dobrych praktyk”, część nauczycieli wcieliła się w rolę trenerów i zaprezentowała swoim kolegom i koleżankom autorskie pomysły, które z powodzeniem udało im się wykorzystać podczas zajęć.

By przypomnieć nauczycielom, jak trudne jest stawianie pierwszych kroków w nauce języka obcego, wzięli oni udział w ultra-szybkim kursie języka egzotycznego, m.in. chińskiego, japońskiego czy hindi!

Uroczyste podsumowanie edycji 2013/14 było natomiast okazją do wyróżnienia najbardziej aktywnych i wytrwałych! Nagrodziliśmy nauczycieli Najlepszych Uczniów, tych, którzy zdobyli tytuł Wiodącego Nauczyciela edycji 2013/14 oraz nauczycieli laureatów konkursu Teenagers in Action.

Wieczorną galę umilił koncert uczestników programu „Jazzmania”.

Serdecznie dziękujemy za obecność na tegorocznym szkoleniu metodycznym w ramach programu Youngster! Mamy nadzieję, że dzięki warsztatom jesteście Państwo pełni energii, a w Waszych głowach kiełkują już nowe pomysły na przysłowiową „marchewkę” :) Życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym (wielkimi krokami…) roku szkolnym 2014/15!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA.


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.