Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Szkolili się w Oxfordzie

W czasie wakacji, Wiodący Nauczyciele edycji 2013/14 wzięli udział w szkoleniu metodycznym z języka angielskiego. Odbyło się ono w jednej z najlepszych brytyjskich szkół – The Oxford English Centre.

Przez dwa tygodnie podnosili swoje kwalifikacje zawodowe oraz doskonalili metody nauczania. Zajęcia odbywały się w międzynarodowych grupach, a ich tematyka dotyczyła m.in.: gramatyki, sztuki konwersacji, planowania lekcji, przygotowania uczniów do egzaminów oraz umiejętności wykorzystania alternatywnych technik podczas zajęć, takich jak gry, quizy czy zabawy językowe.

Oprócz udziału w zajęciach, uczestnicy kursu mieli też czas na chwilę relaksu i zwiedzanie pięknej okolicy. Przy tej okazji, udało im się zobaczyć kilka ciekawych miejsc, np. Zamek, Pałac Blenheim, Kościół św. Marii Dziewicy czy Kolegium All Soul’s.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkolenia i wycieczek po Oxfordzie!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.