Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Placement
 
Przypominamy, że uczniowie, którzy w tym roku szkolnym dołączyli do programu Youngster i nie napisali testu Placement w czerwcu, mają na to czas do 12 września br. W związku z prowadzonymi zmianami na platformie nie będzie możliwości pisania testu po tym terminie.
 
Jednocześnie prosimy o zapisywanie uczniów na test. Terminy można zarezerwować na platformie e-learningowej (www.youngster.edu.pl) poprzez wybranie opcji „Zapisz się” w zakładce „Narzędzia”.
 
Jeżeli uczniowie nie mają jeszcze loginów i haseł do platformy, prosimy o przesyłanie maili w tej sprawie na adres: youngster@efrwp.com.pl 

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.