Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Test Placement
 
Przypominamy, że uczniowie, którzy w tym roku szkolnym dołączyli do programu Youngster i nie napisali testu Placement w czerwcu, mają na to czas do 12 września br. W związku z prowadzonymi zmianami na platformie nie będzie możliwości pisania testu po tym terminie.
 
Jednocześnie prosimy o zapisywanie uczniów na test. Terminy można zarezerwować na platformie e-learningowej (www.youngster.edu.pl) poprzez wybranie opcji „Zapisz się” w zakładce „Narzędzia”.
 
Jeżeli uczniowie nie mają jeszcze loginów i haseł do platformy, prosimy o przesyłanie maili w tej sprawie na adres: youngster@efrwp.com.pl 

09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!