Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Take the carrot challenge!

Drodzy Youngsterowcy – mamy dla Was challenge! Lubicie chrupać marchewkę? Chcecie podjąć Youngsterowe wyzwanie? Jeśli tak, to macie szansę zaprezentować swój zespół na naszym profilu na Facebooku.

Uczniowska inicjatywa #LetYoungsterWin przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Youngstersom z Rywałdu, akcja się rozwija i mamy nadzieję, że obejmie swoim zasięgiem Youngsterowe szkoły z całej Polski.

Zastanawiacie się, o co w tym wszystkim chodzi? Pomysł zapoczątkowali uczniowie Gimnazjum w Rywałdzie - nagrali film: https://www.youtube.com/watch?v=QKIY0QBM3io, w którym zajadali się marchewkami i rzucili takie samo wyzwanie uczniom z Bożegopola Wielkiego. Tamci z kolei nominowali Youngstersów z Łęczyc: https://www.youtube.com/watch?v=fbGbSj976as. Kto wie, która gmina będzie następna?!

Po otrzymaniu „nominacji”  wystarczy nagrać film lub zrobić zdjęcie całemu zespołowi podczas jedzenia marchewki, a następnie wybrać kolejną szkołę, która podejmie wyzwanie.

Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczni uczestnicy programu Youngster już od początku tak aktywnie zaangażowali się w działania i wychodzą z własną inicjatywą. Z niecierpliwością czekamy na kolejne nominacje – wszystkie filmy możecie zobaczyć na profilu Facebook Youngstera.

#LetYoungsterWin!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.