Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Świętujemy Europejski Dzień Języków

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków, którego celem jest zachęcenie mieszkańców Unii Europejskiej do nauki języków obcych. Wszystkie wydarzenia związane z tym dniem mają pokazać, że nauka nie musi być nudna, ale może być wspaniałą zabawą!

Przypominamy, że z tej okazji możecie się wykazać również w ramach Youngstera :) gdyż przygotowaliśmy dla Was konkurs na Facebooku! Macie pomysł na oryginalne obchody Dnia Języków Obcych i chcecie zorganizować je w swojej szkole? Podzielcie się z nami relacją z tego wydarzenia, umieszczając krótki opis oraz zdjęcie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/youngsterpl. Szczegółowe informacje nt. konkursu oraz regulamin znajdziecie tutaj.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od dnia 29 września 2014 od godz. 09.00 do dnia 30 września 2014 do godz. 16.00. Laureatów nagrodzimy Youngsterowymi t-shirtami!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.