Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Ruszamy z Testami Progress!
 
Przypominamy, że od 1 do 15 października 2014 uczniowie programu Youngster powinni przystąpić do rozwiązania Testu Progress 0. 
 
Test służy zdiagnozowaniu poziomu znajomości języka angielskiego przez ucznia „na starcie”. Każdy test z serii Progress będzie się składał się z dwóch części: gramatyki (50 pytań) oraz słownictwa (25 pytań). 
 
Nauczyciele mogą zapisywać uczniów na test za pośrednictwem platformy e-learningowej w zakładce: NARZĘDZIA, a następnie w podzakładce: ZAPISZ SIĘ.
 
Powodzenia!

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.