Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Londyn oczami Youngsterowców

Prezentujemy Wam dzisiaj kolejną porcję relacji z Londynu. Choć obóz językowy odbył się w sierpniu, wspomnienia i emocje wciąż pozostają żywe! Chcecie dowiedzieć się, jak nasi Londyńczycy oceniają wyjazd do Londynu? Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z ich relacjami, będziecie jeszcze bardziej zmotywowani do systematycznej nauki i osiągania jak najlepszych wyników w ramach testów wiedzy!

 

Paulina:

Obóz, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, był naprawdę udany. Począwszy od świetnej atmosfery, poprzez smaczne jedzenie, a skończywszy na wielu pozytywnych osobach (…).W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że gdyby nie program Youngster, nie znalazłabym się tam i nie rozmawiałabym tak swobodnie z native speakerami. Po powrocie do Polski zostały mi setki zdjęć, miłe wspomnienia oraz myśl, że jeszcze kiedyś tam wrócę!

Ola:

– Obóz językowy w Londynie okazał się wspaniałym i kształcącym doświadczeniem. Myślę, że ten wyjazd tylko potwierdził moją opinię o tym, że znajomość języków obcych, a szczególnie angielskiego jest obecnie podstawą w codziennym życiu.

Gosia:

Cały ten wyjazd był wspaniałym przeżyciem. Poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi do teraz utrzymuję kontakt. Przede wszystkim pozbyłam się blokady, która sprawiała, że ciężko było mi swobodnie wypowiadać się w języku angielskim. Teraz nie mam już tego problemu.

Aleksandra:

– Udział w obozie dał mi wiele do myślenia i zrozumiałam, że nauka języka angielskiego w XXI wieku jest bardzo przydatna, choćby nawet podczas kilkudniowego wyjazdu do anglojęzycznego miasta. Poznałam wiele wspaniałych osób, dzięki którym ten czas minął mi bardzo przyjemnie. Mieszkałam u rodziny brytyjskiej. Poznałam jak wygląda każdy ich dzień. Wróciłam pełna wrażeń. Mam nadzieję, że nie był to mój ostatni pobyt w Londynie.

Piotr:

Dzięki uczestniczeniu w programie Youngster i wyjazdowi do Londynu poznałem miejsca, które dotychczas znałem tylko z podręcznika, nabrałem pewności siebie, rozmawiając w języku angielskim, zawarłem znajomości ze wspaniałymi ludźmi i sporo dowiedziałem się o Londynie i systemie szkolnictwa z nieco innej perspektywy. Marzenia się spełniają, zwłaszcza wtedy, gdy bierzesz udział w programie Youngster.

 

I na zakończenie, krótkie przesłanie od Aleksandry do wszystkich Youngstersów:

– Drodzy gimnazjaliści – korzystajcie z możliwości jakie daje wam nauka języka angielskiego. (…) Życzę Wam wysokich wyników z progresów i stypendialnego wyjazdu do stolicy Anglii. Marzenia się jednak spełniają – trzeba tylko w nie wierzyć :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.