Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Co zrobić, by zdobyć tytuł najlepszego ucznia edycji 2014/15?

Wzorem poprzedniej edycji, również w tym roku uczniowie programu Youngster mają okazję zdobyć tytuł „Najlepszego Ucznia”. Wystarczy regularnie uczęszczać na zajęcia oraz wykorzystać zdobywaną wiedzę podczas rozwiązywania testów Progress. Ważne jest, aby rezultaty miały tendencję rosnącą – wysoki wynik nie jest najważniejszy, liczy się progres :)

By powalczyć o tytuł „Najlepszego Ucznia”, należy spełnić dodatkowe kryteria, m.in.: systematycznie uczestniczyć w zajęciach, przystąpić do testu plasującego oraz napisać wszystkie trzy testy sprawdzające.

Od 1 do 5 uczniów z największym przyrostem wiedzy z każdego gimnazjum dostanie nagrody rzeczowe. Piętnastu uczniów, którzy w skali całego programu zostaną laureatami w kategorii „największy przyrost wiedzy” oraz dziesięciu uczniów z najlepszym wynikiem końcowym otrzyma stypendia na pokrycie kosztów obozu językowego w Londynie.

Listy zwycięzców zostaną opublikowane na stronie www.youngster.pl do dnia 19 czerwca 2015 r.

Szczegółowe informacje są dostępne w Regulaminie.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.