Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Teenagers in Action” pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”

W ramach tegorocznego konkursu „Teenagers in Action” zadaniem uczestników programu Youngster jest przeprowadzenie działań mających na celu „ocalenie od zapomnienia” wartości, definiujących lokalną tożsamość – może to być lokalna tradycja, historia, kultura, kuchnia, obrzędy itp.

Ważne jest, aby wyjść z działaniami poza mury szkoły i zintegrować różne grupy wiekowe: dzieci, młodzież czy dorosłych, a następnie przygotować video-raport w języku angielskim. Na autorów najlepszych prac czekają: wycieczka pod opieką nauczyciela prowadzącego oraz drobne nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w konkursie, szkoły uczestniczące w programie Youngster, powinny przesłać prace konkursowe do dnia do 27 marca 2015 roku na adres:

 

Macmillan Polska

Elżbieta Lewandowska

Al. Jerozolimskie 146A

02-305 Warszawa

z dopiskiem „Teenagers in Action”

 

Szczegółowe informacje nt. zadań konkursowych znajdują się w zakładce: KONKURSY

Każdy z zespołów może także wziąć udział w konkursie publiczności i powalczyć o nagrody.  Aby zgłosić pracę do konkursu publiczności należy polubić stronę programu Youngster na Facebooku oraz umieścić ją w dedykowanej aplikacji znajdującej się w zakładce TEENAGERS IN ACTION do 13 kwietnia 2014 r. – aplikacja będzie dostępna od 8 kwietnia! Udział w konkursie publiczności jest dobrowolny.

Zachęcamy  do zapoznania się z  pełną treścią regulaminu „Teenagers in Action”.

Życzymy powodzenia i wspaniałych pomysłów!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!