Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Teenagers in Action” pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”

W ramach tegorocznego konkursu „Teenagers in Action” zadaniem uczestników programu Youngster jest przeprowadzenie działań mających na celu „ocalenie od zapomnienia” wartości, definiujących lokalną tożsamość – może to być lokalna tradycja, historia, kultura, kuchnia, obrzędy itp.

Ważne jest, aby wyjść z działaniami poza mury szkoły i zintegrować różne grupy wiekowe: dzieci, młodzież czy dorosłych, a następnie przygotować video-raport w języku angielskim. Na autorów najlepszych prac czekają: wycieczka pod opieką nauczyciela prowadzącego oraz drobne nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w konkursie, szkoły uczestniczące w programie Youngster, powinny przesłać prace konkursowe do dnia do 27 marca 2015 roku na adres:

 

Macmillan Polska

Elżbieta Lewandowska

Al. Jerozolimskie 146A

02-305 Warszawa

z dopiskiem „Teenagers in Action”

 

Szczegółowe informacje nt. zadań konkursowych znajdują się w zakładce: KONKURSY

Każdy z zespołów może także wziąć udział w konkursie publiczności i powalczyć o nagrody.  Aby zgłosić pracę do konkursu publiczności należy polubić stronę programu Youngster na Facebooku oraz umieścić ją w dedykowanej aplikacji znajdującej się w zakładce TEENAGERS IN ACTION do 13 kwietnia 2014 r. – aplikacja będzie dostępna od 8 kwietnia! Udział w konkursie publiczności jest dobrowolny.

Zachęcamy  do zapoznania się z  pełną treścią regulaminu „Teenagers in Action”.

Życzymy powodzenia i wspaniałych pomysłów!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.