Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie”

Małymi kroczkami zbliża się magiczny czas Świąt, który przypomina nam o tym, że warto zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka! W związku z tym, że Mikołajki tuż tuż, zapraszamy Youngstersów do udziału w Mikołajkowym konkursie na Facebooku!

Zadanie konkursowe polega na przeprowadzeniu działań pod hasłem „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie!”, a następnie opisaniu (max. 1000 znaków ze spacjami w języku angielskim) i sfotografowaniu ich (max. jedno zdjęcie) oraz zamieszczeniu opisu i zdjęcia na profilu Youngster na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/youngsterpl

Prace można umieszczać na Facebooku od 8 grudnia od godz. 09:00 do 9 grudnia br. do godz. 16:00, w komentarzu pod wpisem konkursowym.

W ramach działań grupa uczniów powinna przygotować lub zrobić coś dla osób ze swojego najbliższego otoczenia. Działanie dotyczyć może zarówno całej społeczności (np. całej szkoły), jak i wybranej jej części czy podgrupy. Ważne, by było to coś, co zdaniem uczniów będzie miłym i wartościowym gestem :)

Jury przyzna trzy nagrody dla grup, których prace konkursowe zostaną uznane przez jury, jako najbardziej kreatywne. Nagrodami w konkursie będą trzy zestawy gier planszowych: „Scrabble” oraz „Question Chain”!

Regulamin konkursu: pobierz

Powodzenia!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.