Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Konkurs „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie”

Małymi kroczkami zbliża się magiczny czas Świąt, który przypomina nam o tym, że warto zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka! W związku z tym, że Mikołajki tuż tuż, zapraszamy Youngstersów do udziału w Mikołajkowym konkursie na Facebooku!

Zadanie konkursowe polega na przeprowadzeniu działań pod hasłem „Youngsterowe Mikołajki – daj innym coś od siebie!”, a następnie opisaniu (max. 1000 znaków ze spacjami w języku angielskim) i sfotografowaniu ich (max. jedno zdjęcie) oraz zamieszczeniu opisu i zdjęcia na profilu Youngster na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/youngsterpl

Prace można umieszczać na Facebooku od 8 grudnia od godz. 09:00 do 9 grudnia br. do godz. 16:00, w komentarzu pod wpisem konkursowym.

W ramach działań grupa uczniów powinna przygotować lub zrobić coś dla osób ze swojego najbliższego otoczenia. Działanie dotyczyć może zarówno całej społeczności (np. całej szkoły), jak i wybranej jej części czy podgrupy. Ważne, by było to coś, co zdaniem uczniów będzie miłym i wartościowym gestem :)

Jury przyzna trzy nagrody dla grup, których prace konkursowe zostaną uznane przez jury, jako najbardziej kreatywne. Nagrodami w konkursie będą trzy zestawy gier planszowych: „Scrabble” oraz „Question Chain”!

Regulamin konkursu: pobierz

Powodzenia!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!