Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Webinarium dla nauczycieli Youngstera – zapraszamy!

Zapraszamy nauczycieli Youngstera do udziału w webinarium, czyli interaktywnym seminarium on-line. Odbędzie się ono 9 grudnia (wtorek) o godz. 17:00, a tematem przewodnim będzie Pecha Kucha i możliwości zastosowania tego typu prezentacji podczas Youngsterowych zajęć.

Szkolenie on-line  będzie dostępne za pośrednictwem aplikacji Blackboard Collaborate. Zachęcamy, by kilka dni wcześniej zalogować się do systemu i sprawdzić czy wszystko działa. Szczegółowa instrukcja dotycząca logowania dostępna jest tutaj.  

Webinarium poprowadzi dr Grzegorz Śpiewak. W trakcie szkolenia,  do dyspozycji uczestników będzie czat z możliwością zadawania pytań na temat prezentacji oraz programu Youngster. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!


09 stycznia 2018

Test Progress 1 - pierwszy test sprawdzający

Od 8 do 22 stycznia 2018 r. uczniowie Programu Youngster mogą podchodzić do pierwszego testu sprawdzającego poziom wiedzy z jęz. angielskiego.

21 grudnia 2017

Konkurs „Teenagers in Action” 2017/18

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu projektów klasowych „Teenagers in Action” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych objętych Programem Youngster.

09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!