Program nauki języka angielskiego młodzieży szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Webinarium dla nauczycieli Youngstera – zapraszamy!

Zapraszamy nauczycieli Youngstera do udziału w webinarium, czyli interaktywnym seminarium on-line. Odbędzie się ono 9 grudnia (wtorek) o godz. 17:00, a tematem przewodnim będzie Pecha Kucha i możliwości zastosowania tego typu prezentacji podczas Youngsterowych zajęć.

Szkolenie on-line  będzie dostępne za pośrednictwem aplikacji Blackboard Collaborate. Zachęcamy, by kilka dni wcześniej zalogować się do systemu i sprawdzić czy wszystko działa. Szczegółowa instrukcja dotycząca logowania dostępna jest tutaj.  

Webinarium poprowadzi dr Grzegorz Śpiewak. W trakcie szkolenia,  do dyspozycji uczestników będzie czat z możliwością zadawania pytań na temat prezentacji oraz programu Youngster. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!


09 listopada 2017

Trwa rekrutacja do nowego projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej !

Zapraszamy chętne szkoły do udziału w projekcie "Ferie z ekonomią"

23 sierpnia 2017

Rozpoczynamy XI edycję Programu Youngster!

Wraz z początkiem września ruszymy z kolejną edycją Youngstera. W roku szkolnym 2017/18 w programie udział weźmie 35 gmin i szkół z całej Polski. Do XI edycji zostały zaproszone szkoły uczestniczące w projekcie w ubiegłym roku szkolnym.

14 lipca 2017

Tytuł nauczyciela „YoungMASTER”edycji 2016/17 przyznany!

Każdego roku w ramach Programu Youngster doceniamy nie tylko postępy uczniów, ale również wyróżniamy ich nauczycieli. Miło nam poinformować, że komisja konkursowa przyznała tytuł „YoungMASTER” najlepszemu nauczycielowi edycji 2016/17!

16 czerwca 2017

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR”

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszego ucznia „YoungSTAR” edycji 2016/17!

19 maja 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w Leśnej Akademii Sportu Dzieci i Młodzieży (LAS) !

Trwa właśnie rekrutacja do tegorocznej edycji projektu! LAS to kolejny projekt Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.